fbpx

Doporuč a pomoz/získej

Doporuč nás dál a získej 300 Kč nebo vyber sbírku, na kterou přispějeme stejnou částkou my.

Pension Barborka

Doporuč a pomoc/získej

Líbilo se Vám u nás? Doporučte nás a získejte 300 Kč na Váš účet nebo vyberte sbírku, na kterou přispějeme stejnou částkou.

Co to je

Díky programu "Doporuč a pomoc/získej" nám pomůžete získat nové hosty. Výměnou za doporučení našeho penzionu rodině, přátelům nebo na sociálních sítích získáte 300 Kč na Váš účet nebo stejnou částku pošleme na Vámi vybranou sbírku.

Jak to funguje

Doporuč nás dál! Stačí, aby Vaši přátelé nebo rodina uskutečnili pobyt alespoň na 2 noci a získáte 300 Kč na Váš účet nebo stejnou částku pošleme na Vámi vybranou sbírku.

Jak na to - krok za krokem

Podrobný návod, jak získat 300 Kč nebo pomoct tebou vybrané charitě.

1. Doporuč nás

Doporuč nás rodině, přátelům nebo na sociálních sítích. Není žádné omezení – čím více tím lépe 🙂

2. Rezervace

Řekni rodině nebo kamarádům, ať při rezervaci přes naše webové stránky uvedou tvé jméno a emailovou adresu do poznámky.

3. Uskutečnění

Teď už jen čekej, než uskuteční pobyt. Po skončení pobytu se ti ozveme na emailovou adresu uvedenou v poznámce.

4. Užívej/pomoz

Ozveme se ti na email a požádáme tě o číslo účtu. Pokud budeš chtít raději pomoct, pošli nám email s názvem charity, na kterou máme přispět, a my ti pošleme potvrzení o našem daru.

Sbírky, na které přispíváme

"Poskytujeme okamžitou humanitární pomoc a pomáháme lidem postavit se na vlastní nohy. Pracujeme v Česku i v zahraničí. Podporujeme vzdělávání dětí, pomáháme nejchudším a nejzranitelnějším, podporujeme obránce lidských práv. Ctíme hodnoty vzájemné pomoci, solidarity a humanismu."
Veřejná sbírka na podporu úpravy lyžařských stop v Krušných horách.
Zachraňujeme zvířata v ohrožení, bezprizorní a strádající. Zajišťujeme dočasnou péči, veterinární ošetření a transporty. Jsme tvůrci projektů a osvětových programů, snažíme se informovat širokou veřejnost, a pořádáme charitativní akce a obchody. Staráme se o zvířata v soukromém azylu na Praze-východ.