Apartmán 1

Nově zařízený apartmán s podlahovým vytápěním, plně zařízenou kuchyní a vlastním sociálním zařízením. Ideální pro čtyřčlennou rodinu. Pohodlný spánek Vám zařídí jedna manželská postel a dvě jednolůžkové. Apartmán je v přízemí Pensionu Barborka, který se nachází na náměstí Božího Daru. Za příplatek je možné domluvit i snídaně, které se nachází v bufetu vzdáleném cca 2 min. chůze od pensionu. K apartmánu je přiděleno jedno parkovací místo.

Fichtelberg

Dvoulůžkový pokoj, který je vybaven manželskou postelí, vlastním sociálním zařízením a TV.  Ze střešního okna se Vám nabízí pohled na náměstí Božího Daru. Snídaně se nachází v kavárně vzdálené cca 2 minuty chůze od pensionu. K pokoji je přiděleno jedno parkovací místo.

Klínovec

Čtyřlůžkový pokoj, který je vybaven jednou manželskou postelí v horním patře a dvěma jednolůžkovými postelemi ve spodním patře. V pokoji je vlastní sociální zařízení a TV. Z okna se Vám naskytne výhled na Boží Dar, vrch Neklid a na část Klínovce. Snídaně se nacházejí v kavárně vzdálené cca 2 minuty chůze od pensionu. K pokoji je přiděleno jedno parkovací místo.

Neklid

Útulný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, vlastním sociálním zařízením, TV a výhledem na vrch Neklid. Snídaně se nacházejí v kavárně vzdálené cca 2 minuty chůze od pensionu. K pokoji je přiděleno jedno parkovací místo.

Špičák

Třílůžkový pokoj s jednou manželskou postelí v horním patře a jednou jednolůžkovou postelí ve spodním patře. Pokoj má vlastní sociální zařízení a TV. Výhled z okna Vám nabídne pohled na Božídarské rašeliniště a na Špičák, nejvyšší čedičovou kopu sopečného původu ve střední Evropě. Snídaně se nacházejí v kavárně vzdálené cca 2 minuty chůze od pensionu. K pokoji je přiděleno jedno parkovací místo.